O nas

Jesteśmy grupą osób, które zafascynowała broń czarnoprochowa. Tworzymy stronę 'od zera’, kiedy przejmowaliśmy ją w 2015 roku. Chcielibyśmy, aby grupy, stowarzyszania i osoby zainteresowane, miały ułatwiony kontakt pomiędzy sobą, aby umożliwić wymianę informacji, uwag i spostrzeżeń. Naszym celem jest też możliwość informowania o organizowanych spotkaniach, zlotach, konkursach tak, aby ta informacja stała się wiedzą powszechnie dostępną w jednym miejscu. Uważamy że Internet jest na tyle duży, że dla każdego znajdzie się miejsce. Bardzo chętnie współpracujemy z osobami i firmami, dla których strzelectwo czarnoprochowe to hobby, zainteresowania czy podstawa działalności.

Jeśli posiadasz sprzęt do testów, możemy podjąć się jego oceny i opisać na stronie w postaci artykułu/filmu, warunki oczywiście do ustalenia indywidualnie. Prosimy wtedy o kontakt, poprzez majla, telefonu, facebook’a lub oczywiście osobiście podczas spotkań w których uczestniczymy lub organizujemy.

Dla jasności: Nigdy do tej pory nie otrzymaliśmy jakiegokolwiek wynagrodzenia za to co robimy. Jest to dla nas hobby – nie praca zarobkowa. Wszystko co dostawaliśmy – było rozdawane wśród uczestników naszych spotkań (o czym zresztą zawsze informujemy). Czy to środki czyszczące, klucze do kominków itd. itp. Staramy się działać całkowicie społecznie oraz promować Strzelectwo Czarnoprochowe, mamy z tego wszystkiego WIELKĄ satysfakcję, dużą ilość zabawy i możliwości poznawania nowych osób, często przy przeprowadzaniu różnego rodzaju testów i wspólnych strzelań.

Informacja kontaktowe:

Administracja

Telegram – https://t.me/przemekc

UWAGA! Administracja nie zajmuje się pomocą nowincjuszą, nie prowadzi handlu ani nie dystrybułuje prochu. Jeżeli potrzebujecie pomocy w pierwszym przeszkoleniu zapraszamy na specjalny dział forum gdzie można odszukać kolegów do postrzelania w swoim rejonie kraju. 

Trzon administracji stanowią dwie osoby. W ciągu dnia (a nierzadko i w nocy) walczące z irytującym sprzętem komputerowym. Laptopy, serwery … systemy operacyjne, padające dyski i monitory, walka z wirusami i znikającymi danymi – taki sobie codzienny żywot.


admin_hHeron

Przeważnie występuje jako operator urządzeń nagrywających i osoba będąca wszędzie i przy wszystkich. Ostatnimi czasy mało strzela a dużo pomaga. Stara się rozwiązywać problemy na miejscu, natomiast w przypadku większych problemów odsyła do kogoś, kto pomoże. Organizuje kameralne spotkania i wprowadza w świat czarnego prochu początkujących.


Przemek

Tutaj najlepiej kontaktować się w sprawie testów, kontaktów z mediami i firmami. Ogólnie to organizator większych imprez i spotkań. Testy i sprawdzanie nowych celów to jego drugie imię. Uwielbia rozkładać na części pierwsze i sprawdzać jak coś działa, a jak jak nie działa, to sprawia że zadziała. Realizacja wyzwań i innych pomysłów to podstawa.


Jeśli ktoś chciałby, aby jego tekst pojawił się na stronie głównej http://blackpowder.pl, powinien spełnić dwa warunki:

  1. być osobą pełnoletnią (ostatnio mieliśmy małe zamieszanie z obrażonym nastolatkiem – niewarte nawet wspominania)
  2. przesłać zgodę na publikację (wystarczy w treści majla)

Jeśli myślisz że Twoje teksty się nie nadają, nie są ciekawe … daj znać, może właśnie jest całkiem odwrotnie. Pomożemy poskładać Twój tekst w jedną fajną całość, może potrzebnych będzie troszkę zdjęć, filmików – dlaczego nie?

Czasami gdzieś się pojawimy:

http://facet.onet.pl/legalny-colt/f90xm0

https://www.gosc.pl/doc/3993579.Ci-to-lubia-podymic

Do redaktorów: jeśli potrzeba opinii, informacji lub zwykłej konsultacji przed publikacją … prosimy o kontakt. Staramy się odpisywać jak najszybciej. Czasami wystarczy tylko zapytać.