Spotkanie w Żorach (23.04.2016)

Strzelnica zarezerwowana tylko dla strzelców czarnoprochowych od 10:00 do 18:00. Jest to miejsce, gdzie będzie się można spotkać, porozmawiać, poznać nowe osoby, zjeść kiełbasę z rożna. Osoby posiadające własną broń czarnoprochową, będą mogły także postrzelać. Status spotkania jest bardzo luźny i niezobowiązujący, więc jeśli ktoś ma ochotę się spotkać to zapraszamy. Nie jest to jakieś oficjalne, niesamowitej rangi krajowej spotkanie, choć raczej będzie fajna atmosfera wśród fanów CP. Nie spodziewamy się dużej ilości osób, więc będzie to raczej familijna atmosfera.

Poza wszystkim, my jako administracja oferujemy dodatkowe atrakcje:

  1. Konkurs strzelecki z nagrodami
  2. Darmowe strzelanie dla tych którzy NIE posiadają broni a np. chcą strzelić sobie z: Remington-a, Colt-a, Roger-a & Spencer-a, pistoletu, dubeltówki, karabinu
  3. Ciekawe cele ćwiczebne: komputery, owoce, woda gazowana itp.
  4. Zapłon prochownicy (po konsultacjach społecznych ten punkt wypada)
  5. „Test” okularów ochronnych
  6. Poznanie innych strzelców czarnoprochowych
  7. Dyskusje nad wyborem sprzętu i mitami (np. postaramy się strzelać z rewolweru zamoczonego w misce z wodą, czy da się podpalić wilgotny proch itd.)
  8. Porady

Po strzelaniu zapraszamy na ognisko, ponieważ na terenie strzelnicy jest zadaszenie i sporo miejsca. Jedyne co potrzebne to własna kiełbasa lub inne dobra jadalne. Dla zapominalskich też coś przygotujemy.

Koszt dnia na strzelnicy to 10zł/dobę i nie będzie LIPY jak w Siemianowicach gdzie nagle wychodzą nam zawody o których nikt nie miał pojęcia.

My nie pobieramy opłaty, tylko strzelnica, dzięki której uprzejmości, jest możliwość spotkania. Dotyczy to TYLKO osób strzelających z własnej broni. Osoby towarzyszące i nie strzelające nic nie płacą. Należy oczywiście dostosować się do wymogów bezpieczeństwa i regulaminu strzelnicy – osoby, które nie chcą się dostosować – proszę o nie przybywanie.

Bardzo prosimy o zapisywanie się na FB – pozwoli to przynajmniej oszacować ilość osób jaka przybędzie. Jest tam troszkę stanowisk ale mimo wszystko, będziemy potrzebowali około godziny na kręcenie filmików, wtedy także będzie można się przyglądać, uczestniczyć … ale na samą strzelnicę już nie będzie można przez chwilę wchodzić. Filmy oczywiście będą później dostępne i zostaną opublikowane na YT – jeśli ktoś ma ochotę wystąpić, będzie proszony oczywiście o zgodę na prezentację wizerunku.

https://www.facebook.com/events/277603379250727/

Wszystkie komentarze i informacje są na FB …

Dokładne namiary na strzelnicę:

Strzelnica kulowa Dębina w Żorach
Zjazd do lasu: https://goo.gl/maps/q7qfmZBH2kB2 - kierunek na Katowice!


Od A1 najlepiej kierować sie na miasteczko westernowe TwinPigs (czy jakoś tak), a dalej to już widać na mapce.

Strzelnica: https://goo.gl/maps/dHa7oQBdw3Q2

Dojazd drogą "polną" przez las. W lesie są strzałki na strzelnice. Nie przejmować się zakazami.