Spotkania na strzelnicy

Widzimy duże zainteresowanie systematycznymi spotkaniami sympatyków czarnoprochowców na strzelnicy. Właśnie z tego powodu, wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu i tym samym w każdą sobotę, od godziny 16:00 do 18:00 będzie ktoś z grupy blackpowder.pl na strzelnicy (o ile oczywiście nie będą odbywały się jakieś zawody lub inne eventy). Wszystkie spotkania będziemy umieszczać na naszym Fanpage – gdzie bardzo prosimy o zapisywanie się osób strzelających (znacznie ułatwi to organizację spotkań). Wszystkie zmiany i odwołanie spotkania, będzie się odbywało właśnie na Fanpage, przy konkretnym zdarzeniu. Odwiedzający po prostu się pojawiają i dobrze by posiadali swój własny sprzęt chroniący słuch i oczy – choć zawsze ktoś z nas posiada zapas jednorazowych zatyczek do uszu i dodatkowe okulary (ale tego nikt nie może obiecać).

https://www.facebook.com/blackpowderpl/events

Spotkania mają charakter indywidualnej wizyty na strzelnicy. Jeśli będzie trzeba pomóc, pokazać – zawsze ktoś będzie dostępny. Jeśli braknie czegoś, przeważnie można od kogoś odkupić (kule, kaszkę itd.). Jak będzie potrzeba, postaramy się nauczyć jak rozebrać broń, jak ją czyścić. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Najważniejsze to miejsce spotkania:

Strzelnica Myśliwska, Siemianowice Śląskie, Zwycięstwa 2

https://www.facebook.com/klubstrzeleckialfa/

telefon (32) 228-27-48


Informacja dla osób strzelających.

My nie pobieramy opłat. Koszt użytkowania strzelnicy – 20 zł / godzinę. Płatne na miejscu przy wpisywaniu się do Książki. W cenie jest tarczownica i jedna tarcza papierowa. Polecam do zabawy przynieść własne kartki A4.

Zawsze stosujemy się do poleceń osoby prowadzącej, pozwala to na organizację strzelania i zachowanie bezpieczeństwa. Tym bardziej, jeśli jest nas więcej.

Zachowanie na strzelnicy – PODSTAWA


Informacja dla osób odwiedzających.

Nie ma żadnych opłat. Przyjść i porozmawiać można bez najmniejszych problemów. Zawsze znajdzie się ktoś, kto pokaże proces ładowania, porozmawia o broni czarnoprochowej, wprowadzi w tematykę.

Na strzelnicy jest głośno, warto posiadać ochronniki słuchu.


Kontakt w razie czego … LINK