Pomoc przy produkcji filmu dokumentalnego „Parabellum”

Kto jest fanem czarnego prochu?

Zapraszamy wszystkich chętnych na strzelnice w Bańgowie (Siemianowice Śląskie) dnia 26.11.2016! Od 12:00 do około 16:00 odbędzie się jeden z ostatnich dni zdjęciowych do „Para Bellum.” Dzień poświęcony czarnoprochowcom. Bardzo ważny, bo dotyczący broni występującej w Polsce w dużych ilościach. Bez papierów. Bez kontroli WPA. A o tym rozmawiamy właśnie z panią rzecznik katowickiej komendy.

Wszystkich entuzjastów strzelectwa czarnoprochowego chcących pomoc przy produkcji filmu dokumentalnego „Parabellum” zapraszamy na spotkanie.

Prosimy o zapisywanie się na spotkanie: EVENT (ułatwi to znacznie organizację)

Więcej informacji o znajdziemy na stronie filmu PARA BELLUM

Ze swojej strony, postaramy się zorganizować mały konkurs z nagrodami. Tym razem na pewno nie będą się liczyły same 10’tki. Zapraszamy wszystkich chętnych, będzie na pewno bardzo ciekawe spotkanie. Jedno z ostatnich takich dużych w tym roku, bez względu na pogodę i inne przeciwności. Nawet jeśli ktoś nie będzie strzelał, będzie okazja porozmawiać i spotkać innych strzelców czarnoprochowych. Właśnie wymiana doświadczeń i informacji o sprzęcie jest tym, co tak przyciąga zainteresowanych bronią czarnoprochową.

Pokażmy innym, że jesteśmy grupą ciekawych osób, mających fajne hobby.

Sponsorem nagród, jakie zostaną rozdane jest firma PENTAGON.PL