Prośba o materiały po spotkaniach na strzelnicach

Jak sami dobrze wiecie, często spotykamy się na strzelnicach w całym kraju. Bardzo brakuje takiego jednego miejsca, gdzie można byłoby poczytać jak to naprawdę wygląda, co się działo ciekawego, kiedy następne spotkanie. Umieścić kilka zdjęć, filmik, opis … to zachęca znacznie bardziej do uczestniczenia w takich spotkaniach niż tylko sucha informacja że jest 'jakieś’ spotkanie. Dużo osób chętnie przyjdzie posłuchać, porozmawiać, postrzelać jak stwierdzi że warto się spotkać. Tym samym zachęcam do dzielenia się informacjami z takich wspólnych strzelań. Zdjęcie z telefonu więcej pokaże, niż 1000 słów.Jako przykład mogę pokazać nasze dotychczasowe opisy spotkań, np:

https://blackpowder.pl/po-spotkaniu-w-zorach-23-04-2016/

lub ostatnie nasze spotkanie z 'małymi’ zawodami …

https://blackpowder.pl/spotkanie-w-siemianowicach-slaskich-26-11-2016-zawody/

a tutaj wszystkie artykuły oznaczone spotkaniami …

https://blackpowder.pl/category/spotkania/

Nie musi to być napisane 'profesjonalnie’ i bezbłędnie … tym się już będziemy zajmować osobno. Poprawa błędów, stylistyki i stworzenie całego artykułu … ale wkład i podstawę tego niestety to WY musicie podesłać. Nie wszędzie jesteśmy w stanie podjechać i dotrzeć.

Oferujemy takie właśnie unikalne miejsce w sieci, poświęcone takim właśnie wydarzeniom – nie dość że dotrze do dużej ilości osób, pokaże innym że coś takiego się dzieje to jeszcze umożliwi zarażenie naszą pasją niezdecydowanych. Poza poprawą bezpieczeństwa podczas wspólnego strzelania i nabywaniem podstawowych umiejętności, zyskujemy dostęp do unikalnego systemu pomocy w przypadku problemów – to jest naprawdę mało doceniane, ale ile osób na początku nie wiedziało jak sobie radzić z zacięciami, blokadami, niewypałami? Dla 'starych wyjadaczy’ to jest oczywiste i bardzo proste do 'naprawy’ w bezpieczny sposób, 'świeżaki’ są przeważnie … delikatnie mówiąc przerażone – wiem o czym piszę. Każdy z nas był kiedyś początkujący i właśnie staram się wykazać pozytywne aspekty takich spotkań.

—–> KONTAKT <—–

Są oczywiście też wady, ale takie 'wady’ staramy się omijać na strzelnicach, niech one same strzelają – no, chyba że są tak wadliwe że nie chcemy nawet bywać w ich pobliżu. Wtedy jest to już większa zagwozdka, który rozwiązuje przeważnie osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo na strzelnicy i wyprasza 'problem’ z zakazem wstępu.

Zachęcamy do promowania strzelectwa czarnoprochowego w swoich okolicach – razem jest naprawdę raźniej i ciekawiej. Samo poznanie nowych osób to jeszcze nie wszystko, możliwość postrzelania z innych rodzajów broni i możliwość 'organoleptycznego’ przekonania się co jest wart opis z głębi internetów. Znacznie to ułatwi przyszłą decyzję podczas powiększania własnej kolekcji … bo nie wątpię że to nastąpi.