Spotkanie z BLACKPOWDER.PL – Strzelnica sportowa Pasternik

Cel: Pokazanie zawodów ‘od środka’ dla niezdecydowanych. Promocja strzelectwa CP. Nakręcenie filmu promocyjnego CP.

Data: 17.06.2017

Godzina: od 10:00 do 18:00

Miejsce: Kraków Strzelnica sportowa Pasternik; 30-084 Kraków, ul.Pasternik 128 (N 50 06’13.92 E 19 51’46.68)

Uczestnicy: Wszyscy miłośnicy strzelectwa czarnoprochowego. Wymogiem jest zaznajomienie się z Regulaminem oraz podanymi Głównymi Zasadami Bezpieczeństwa.

Rejestracja: Zainteresowanych prosimy o rejestrację za pośrednictwem majla  proszę podać swoje imię i nazwisko, ilość osób, opcjonalnie telefon. Nie ma innej formy rejestracji na nasze spotkanie.

Jest bardzo ograniczona ilość miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń. Każda z osób, otrzyma w majlu zwrotnym numer, który będzie opublikowany na FORUM W TYM MIEJSCU. Dostępnych będzie tylko 20 lub 30 miejsc – będziemy to jeszcze ustalać ze Strzelnicą.

Wstęp: 30 zł za cały dzień od osoby (opłata pobierana po przybyciu i wpisaniu się). Dotyczy wszystkich osób, które zostaną zgłoszone. Zapewniamy wstęp na strzelnicę i małe zaplecze gastronomiczne w postaci kiełbasek i napojów. Jest dostępnych 10 stanowisk, więc trzeba mieć to na uwadze, że na pewno wszyscy naraz nie będą strzelać. Postaramy się tak organizować spotkanie, aby wszyscy byli zadowoleni i zachwyceni.

Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć, wycofaj się co najmniej dwa dni wcześniej (max czwartek)!!! Ilość osób ograniczona i jeśli TY nie będziesz mógł przyjechać, ktoś inny wskoczy na Twoje miejsce.

Plan na chwilę obecną wygląda następująco:

10:00-11:00 Godzina zapoznawcza (stawiam że skończymy po 20 minutach, jak tylko zostaną omówione kwestie związane z bezpieczeństwem).

11:00-12:00 Strzelamy. Przygotowanie 2 laptopów jako cele. Kilka celów specjalnych.

12:00-14:00 Dyskusje, strzelanie, zwiedzanie, podglądanie zawodników – choć myślę, że to zawodnicy będą nas odwiedzać.

14:00-15:00 Filmowanie, ujęcia. Ograniczone strzelanie, brak dostępu do osi.

15:00-18:00 Strzelanie. Kolejne laptopowe cele.

18:00 – Zakończenie, sprzątanie, gaszenie imprezy – zbieramy się do domów.

Plan może całkowicie ulec zmianie bez podania przyczyny – będzie bardzo dużo strzelania, dyskusji, spotkań, porad, pokazów itd.

Telefony z pytaniami proszę w godzinach 10:00 do 18:00 .

Mamy nadzieję, że po tym spotkaniu – większość z Was, chętniej będzie zapisywać się na zawody. Będzie niepowtarzalna okazja poznać najlepszych zawodników, zobaczyć na czy to wszystko polega, poczuć klimat i emocje. Nie będziemy uczestniczyć w zawodach VIII GRAND PRIX CRACOVIA 2017 – chyba że ktoś jest chętny i dodatkowo tam się zapisze – do czego gorąco zachęcamy.

Na spotkaniu kręcimy filmy i wykonujemy zdjęcia, które będą użyte do promocji strzelectwa CP. Jeśli nie chcesz być na ujęciach, należy uważać na kamery i uciekać na ich widok. Będzie za to możliwość świadomego uczestnictwa w filmach, zdjęciach – będziemy prosić o równoczesne strzelanie do celu, ustawienia się w konkretnych miejscach itd.