Zaproszenie na zawody – Jaworzno 17.02.2018

Zostaliśmy poproszeni o wsparcie medialne Zawodów jakie odbędą się 17 lutego 2018 roku w Jaworznie. Od zawsze towarzyszy nam chęć promowania i rozpowszechniania Strzelectwa Czarnoprochowego – dlatego bardzo chętnie spotkamy się tam z Wami. Każde Zawody czy Turnieje, gdzie odbywa się strzelanie z czarnego prochu, są rewelacyjną formą wspólnego spędzania czasu i poznawaniu nowych osób. Nawet jeśli ktoś nie strzela a przybędzie na takie spotkanie – istnieje duża szansa na zainteresowanie się strzelectwem czarnoprochowym. Możecie uwierzyć na słowo – na jednym egzemplarzu broni się przeważnie nie kończy

Tutaj można poczytać o ZAWODACH, które obecnie promujemy i zachęcamy do udziału. Dodatkowo, otrzymaliśmy od firmy ACTION HOLSTERS –  troszkę produktów jakie możemy rozdać na tych zawodach. Firmy właściwie nie ma co przedstawiać – jest to znany i doceniany producent wyrobów skórzanych. Jeżeli nie jesteśmy jeszcze mamy ciekawej kabury do naszego rewolweru, warto wygrać w tych zawodach i stać się jej posiadaczem.

Poniżej kilka zdjęć tego, co zostanie rozdane za wybitne osiągnięcia w strzelaniu do celu.

Tym samym, rozdamy na pewno 2 piękne kabury na broń, 2 praski, 2 ładownice na bębny oraz zestawy smarów.

Zasady będą takie jak zawsze do tej pory – osoby zajmujące pierwsze miejsca, mają prawo wyboru jednej z nagród – decyduje kolejność wg zajmowanych miejsc. Jedna praska zostanie przekazana od BlackPowder.pl indywidualnie – prawie bez powiązania z zajmowanym miejscem.

Teraz kilka ciekawostek z poprzedniej edycji Zawodów. Sami zobaczcie wyniki – to nie jest takie proste jak się na pierwszy 'rzut oka’ wydaje. Większość z Was strzela do tarcz na odległość 25 metrów. Trafienie czegoś z 50 metrów jest już sporym osiągnięciem – a o 75 metrach nawet nie wspominam. Na miejscu będzie można uzyskać porady na temat celowania na takie odległości, jak przygotować się do takiego wyzwania oraz miło spędzić czas. Przecież właśnie możliwość porozmawiania z innymi strzelcami, poznanie nowych miejsc, możliwości, technik, tajników – powoduje że Strzelectwo Czarnoprochowe jest tak interesujące.

Zachęcamy wszystkich do udziału.