W poszukiwaniu promocji #1

Zgodnie z obietnicą, będę się starał wykonywać przegląd bieżących promocji – jakie można napotkać w kilku naszych krajowych miejscach. Sam na razie chodzę po stronach i wyszukuję tego co ciekawe i warte sprawdzenia – jeśli któryś sklep, firma ma ochotę nas powiadomić – zapraszamy do kontaktu. Artykuły nie mają na celu promowania konkretnego sklepu – nic z tego nie mamy poza satysfakcją dobrego zakupu przez strzelców czarnoprochowych. Bardzo proszę samemu porównać ceny – pomiędzy innymi sklepami, promocja – promocją, cena może być w innym miejscu niższa niż się nam wydaje – zachęcam do samodzielnego sprawdzania.

sharg.pl

Przeszukuję, sprawdzam i nic nie widzę … może kiedyś.

saguaro-arms.com

Tak, tutaj coś fajnego można odszukać … coś się dzieje na ich stronie.

Remington Uberti można kupić prawie 350 zł taniej niż cena wcześniejsza.

Uberti taniej o 23% – ciekawe. Ale widzę że także Pietta Shooter (796 zł taniej!) … jest w ciekawej cenie. Dalej wysoka ale może warte zastanowienia się.

Jest jeszcze kilka innych promocji, zobaczymy jak długo one jeszcze będą obowiązywały.

pentagon.pl

Promocje są … ale całkowicie nie z naszej tematyki czarnoprochowej – poza całkowicie inną, która obowiązuje cały czas. Specjalnie od nas dla Was – ZNIŻKA 5%.

militaria.pl

Tutaj się oczywiście zdziwiłem, bo nie oczekiwałem niczego fajnego – a tak nagle 3 sztuki tańszej broni czarnoprochowej – zawsze coś.

Za to uwielbiam opinię kupujących, którzy oceniają produkty – są WIELCE pomocne:

„Jeszcze nie strzelałem, ale widzę, że wykonany jest z zegarmistrzowską precyzją, mechanizm działa znakomicie, jest po prostu piękny. Jak postrzelam to napiszę więcej.”

Czyli że ktoś kupił to 2016-01-18 … i do tej pory nie wystrzelił ani razu. Przydatna opinia.

skladmysliwski.pl

Ciężko powiedzieć co jest na stanie, co jest promocją … strona delikatnie przedpotopowa. Jeśli coś tam znajdziecie w promocji, dajcie znać – ja nie znalazłem.

doctorgun.eu

Niestety, nie znalazłem promocji – choć kilka ciekawostek można wyłuskać. Zachęcam do przeszukania oferty, może ktoś coś dla siebie znajdzie. Natomiast po obejrzeniu Buraczanego filmu, który jest poniżej – używając tajnego hasła, można uzyskać dużo gratisów.

multi-gun.pl

Na stronie nic się nie dowiemy – może mają, może nie mają. Pisać czy też dzwonić nie będę.

kaliber.pl (tylko sprzedaż stacjonarna)

Nic nie znalazłem godnego uwagi z CP. Dużo innych fajnych promocji – ale strona chodzi dosyć ciężko, zniechęcając do wyszukiwania i grzebanie po stronie internetowej. Natomiast, czytając pod filmem opisy … można uzyskać ciekawy rabat:

Gdzie można także odczytać, że choć troszkę przyłożyliśmy się do powstania tego filmu.

Na dziś wystarczy tego przeglądu. To co sam odszukałem, możecie także sami przeglądać i sprawdzać ciekawostki rynkowe. Na forum jest takie miejsce, gdzie każdy może dać informację o tym, co się gdzieś fajnego pojawiło. W przeciwieństwie do FB, można – lepiej NALEŻY wstawiać linki i dawać innym znać a nie chować znaleziska tylko dla siebie. Zachęcam do dzielenia się wiedzą – po to właśnie powstała TA strona, forum i grupa. Razem możemy więcej.