Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego 2019

Wczoraj odbyły się zawody związane z rocznicą Powstania Styczniowego (19.01.2019) na Miejska Strzelnica Sportowa w Jaworznie których organizatorem był CKS Stare Strzelby LOK. Jak zawsze, jest to też miejsce i okazja do spotkania się osób, dla których strzelectwo czarnoprochowe to pasja i hobby. Odwiedzając takie miejsca, można odnieść wrażenie, że zawody to jedno a możliwość rozmowy i spotkania, to drugie. Dyskusje na grupie, forum oraz innych miejscach Internetu, powodują że spotkanie w realu przyniesie więcej korzyści i możliwości podjęcia pewnych tematów. Zawsze zachęcamy osoby, które tylko czytały, oglądały i/lub zastanawiają się nad zakupem czarnoprochowca do przychodzenia na takie spotkania – wiedza taka jest bezcenna.

Jak zawsze na takich spotkaniach można zobaczyć oryginały – część zawodników tylko z takiej broni strzela. To są naprawdę bardzo ciekawe tematy do dyskusji. 

Zawody mają swoją niepowtarzalną atmosferę – to jest taka mała różnica, kiedy strzelamy treningowo w zaciszu strzelnicy i nie ma najmniejszej presji czasu, miejsca i chęci sprawdzenia się. Na zawodach, praktycznie wszystkich jest ta odrobina niepewności – wygranej. Może coś zawiedzie (tak i tym razem, były rezygnacje w zawodach z powodu awarii broni), może ktoś lepszy tym razem nie przyjedzie? 😉

Ekipa blackpowder.pl, gdzieś tam wśród Was była – łatwo nas poznać, większość i tak rozpoznaje 🙂 co nas bardzo cieszy. Takie imprezy powinny się odbywać przynajmniej raz … w tygodniu. 

Poniżej jeszcze kilka ujęć – ale ważna informacja dla Was:

Jak tylko możecie – uczestniczcie w takich spotkaniach. Pokazujcie że środowisko czarnoprochowe istnieje i wspólnie uczestniczy w zawodach, pokazujcie że spotkania są pełne pasjonatów i hobbystów.

Zapraszamy.

Dawajcie nam znać, jeśli w Waszych okolicach dzieje się coś ciekawego w środowisku CP. Zawsze chętnie opublikujemy Wasze artykuły, podlinkujemy stowarzyszenia i zachęcimy innych do spotkań. Wspólnie zawsze jest lepiej, ciekawej i na pewno atrakcyjniej. Czasami zwykłe spotkanie na strzelnicy może przerodzić się w przyjaźń – nie jeden raz to już widzieliśmy i mamy nadzieję, obserwować to częściej. Nie zawsze musimy się ze wszystkimi zgadzać, ale zawsze powinny my się traktować tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani – rozmawiajmy, spotykajmy się, dyskutujmy.